Demo Reel 2017
realizacja
JBL
realizacja
Strefa biznesu
szyta na miarę
realizacja
Animacja Theseguyz
realizacja
Spot Wyborczy
Danuty Huebner
realizacja
Łódzkie
realizacja
Pozytywne
Wibracje
Festiwal
realizacja
Kolory Polski
realizacja
Fotofestiwal
realizacja
SGI Dobry Adres
realizacja

Spoty Reklamowe

Spoty reklamowe są odmianą filmów reklamowych. Charakteryzują się krótką formą – do 60 sekund. Do niedawna powstawały głównie z myślą o emisji w stacjach telewizyjnych, ale w dobie internetu, jako głównego źródła informacji i narzędzia oferującego szerokie spektrum możliwości reklamowych, spoty reklamowe można oglądać w formie reklamy m.in. przed, w trakcie filmów, zwłaszcza na portalach wyświetlających treści wideo takich jak najpopularniejszy serwis wideo – YouTube.
Krótki czas trwania spotów daje możliwość wyświetlenia maksymalnej ilości informacji w krótkim czasie tak, by widz nie zdążył się znudzić i wyłączyć pojawiającej się przed filmem reklamy.
Dodatkowo rozwój marketingu mobilnego sprawia, że ze spotami reklamowymi można docierać do odbiorcy praktycznie poprzez każde urządzenie mobilne z dostępem do internetu. Rosnąca liczba użytkowników smartfonów, tabletów sprawia, że spoty reklamowe w swojej krótkiej formie mogą stanowić doskonałe narzędzie marketingowe dla marek.
Onoffmedia realizuje spoty reklamowe w formie kompleksowej usługi, obejmującej doradztwo, kreację, produkcję i postprodukcję. Naszą współpracę z klientem zaczynamy od określenia jego wymagań – grupy docelowej do której ma trafić film, tzw. key messages czyli głównego przekazu, który ma płynąć z filmu do odbiorcy, czy kanałów dystrybucji. Tworzymy pomysły w oparciu o potrzeby i możliwości naszych klientów.
Łódź to lokalizacja naszego studia filmowego, ale działamy na terenie całej Polski i Europy.