Dzień Dobry:)

Witamy na naszej stronie. Usiądź wygodnie, podkręć poziom dzwięku i odkryj kategorie filmowe, które mogą Cię zainteresować. Kolorowe kwadraciki poniżej pozwolą Ci poznać nasze prace, które mamy nadzieję zainspirują do dalszej współpracy. Wystarczy kliknąć w wybrany kolor i zobaczyć co się pod nim kryje. W każdej kategorii znajdują się przykładowe filmy, które możesz obejrzeć. Jeśli natomiast chcesz poznać Onoffmedia po swojemu kliknij w logo, znajdujące się w lewym górnym rogu, by bez żadnych ograniczeń poznać wszystkie prace. My już nie możemy doczekać się, by poznać Ciebie i czekamy na Twoją wiadomość:)

Zespół Onoffmedia

Kompleksowa produkcja medialna

Profesjonalna produkcja medialna to znacznie więcej niż tylko filmy i spoty reklamowe. Nasza agencja reklamowa, mając na względzie innowacyjność i otwarcie się na nowatorskie formy produkcji, oferuje swoim klientom bogate możliwości zarówno w zakresie filmowania, jak i kompleksowej oprawy graficznej.

W naszej bogatej gamie produktów znajdują się m.in.: filmy i spoty reklamowe, promocyjne, korporacyjne, a także realizacje wielokamerowe, takie jak transmisje HD z wydarzeń muzycznych, sportowych i kulturalnych. Na życzenie naszych klientów wykonujemy profesjonalne relacje i filmy dokumentalne z zachowaniem zasad sztuki filmowej i dziennikarskiej, a naszą bogatą ofertę w zakresie produkcji filmowej uzupełniają teledyski oraz filmowanie z powietrza za pomocą drona.

Jednak na tym nie kończą się nasze możliwości związane z produkcją medialną. W zakresie świadczonych usług znajdują się także billboardy sponsorskie, profesjonalna oprawa wydarzeń rozrywkowych (światło, dźwięk). Mając na uwadze kompleksowy charakter kampanii reklamowych, w naszym bogaty portfolio nie mogło zabraknąć również takich usług jak fotografia biznesowa oraz grafika & design.