Filmy korporacyjne produkcja - filmy dla firmy

Tworzymy profesjonalne filmy korporacyjne z myślą o Twoim biznesie. Mamy nowatorskie podejście do realizacji naszych produkcji. Korzystamy z nowoczesnych technik i technologii pozwalających ożywić nasze pomysły na ekranach telewizorów i komputerów. Naszym klientom oferujemy usługi z zakresu filmowania oraz oryginalnych opraw graficznych. Z nami produkcja filmów korporacyjnych to szansa na stworzenie profesjonalnych wizytówek Twojej firmy. Sprawdź nasze portfolio i wejdź do naszego świata filmów, spotów i reklam, które podbijają współczesne media. Skontaktuj się z naszymi specjalistami i zadbaj o własny biznes już teraz.

Profesjonalne filmy korporacyjne - czym są?

Każdy biznes, nawet ten najmniejszy, potrzebuje profesjonalnych materiałów, które nie tylko staną się jego wizytówką, ale i przyczynią się do podnoszenia pozytywnego wizerunku. Mianem filmów korporacyjnych określa się te produkcje, które:

 • Prezentują potencjał firmy oparty na wskazanych najważniejszych, konkurencyjnych cechach na tle innych przedsiębiorstw.
 • Uświadamiają klientów oraz partnerów biznesowych o produktach lub usługach oferowanych przez przedsiębiorstwo, a także pokazują, jak duży jest zakres działalności firmy.
 • Mają za zadanie pozyskiwać nowych pracowników do firm. Employer branding to skuteczna forma poszukiwania zainteresowanych osób pracą w przedsiębiorstwie, które wyprodukowało film korporacyjny.

Filmy korporacyjne produkcja – jak tworzy się film korporacyjny krok po kroku

Każda realizacja rozpoczyna się dokładną analizą oraz skonkretyzowaniem potrzeb naszych klientów. Koncepcja naszych zleceniodawców jest jednym z najważniejszych etapów całego procesu. To od klienta wychodzi pomysł, który w dalszej części oprawiamy w sferę wizualną i dźwiękową. Im lepiej zrozumiemy Twoje oczekiwania, tym lepszy będzie efekt końcowy. Filmy korporacyjne produkcja przebiega w trzech fazach:

 • Preprodukcja filmu korporacyjnego to etap, w którym tworzymy scenariusz w oparciu o to, co przekazał nam klient. To w tym czasie składamy całą ekipę filmową, organizujemy potrzebny sprzęt, a także dokonujemy ostatnich wyborów co do scenografii.
 • Produkcja filmów korporacyjnych to etap, w którym nie ma miejsca na pomyłki. Dbając o to, aby efekt końcowy był w pełni satysfakcjonujący, z miłą chęcią gościmy na planie klientów, którzy towarzyszą nam podczas nagrań. Ich uwagi i sugestie to cenne wskazówki, które mogą wpłynąć na ostateczny kształt filmu korporacyjnego.
 • Postprodukcja filmu korporacyjnego to czas, w którym główną rolę odgrywają montaż, animacja, a także efekty specjalne. Na tym etapie dokonujemy ostatnich szlifów związanych z realizacją obrazu.

Profesjonalne filmy korporacyjne - co zrobić aby były skuteczne?

Czynników, które wpływają na ostateczny sukces produkcji, jest wiele. Do najważniejszych możemy zaliczyć:

 • Profesjonalne filmy korporacyjne powinny być skierowane do jasno określonej grupy docelowej.
 • Produkcja filmów korporacyjnych powinna skupiać się na najważniejszych cechach Twojej firmy.
 • Profesjonalne filmy korporacyjne powinny spełniać określone cele (spot, film wizerunkowy czy employer branding).
 • Każdy film korporacyjny powinien być skupiony na emocjach zarówno w opowiadanej historii, jak i wywoływać je u widza.
 • Profesjonalne filmy korporacyjne muszą wzywać do działania odbiorcę, czyli nawoływać widza do wykonania określonej czynności po obejrzeniu materiału.

Ile kosztuje produkcja filmów korporacyjnych – cena

Stwórz profesjonalne filmy dla firmy z onoffmedia. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się doskonałym efektem końcowym. Do każdego zlecenie podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę oczekiwania klientów oraz budżet, jaki chcą przeznaczyć na produkcję. Skontaktuj się z nami i powiedz, czego oczekujesz. Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie wstępny koszt usługi. Szukasz odpowiedniej agencji reklamowej, która stworzy dla Ciebie niepowtarzalne spoty czy wideo-wizytówki w atrakcyjnej cenie? Zaufaj nam już dziś i przekaż w nasze ręce realizację filmu korporacyjnego na miarę współczesnych potrzeb.

Profesjonalne filmy dla firmy – zaufaj OnOffMedia!

Zdobądź klientów i rozwijaj firmę dzięki naszemu studio. Powierz nam zadanie stworzenia dla Ciebie i Twojej firmy projektów, które zapadną w pamięć na długie lata. Produkcja filmów korporacyjnych to szansa na podbicie rynku i znalezienie nowych i perspektywicznych pracowników, dzięki którym zwiększysz możliwości własnego przedsiębiorstwa. Skontaktuj się z naszym doświadczonym zespołem i ciesz się najwyżej jakości filmami korporacyjnymi. Dołącz do wielu zadowolonych klientów naszej agencji z całej Polski.

Skontaktuj się z nami!