Spoty reklamowe produkcja

Spoty reklamowe są odmianą filmów reklamowych. Charakteryzują się krótką formą – do 60 sekund. Do niedawna powstawały głównie z myślą o emisji w stacjach telewizyjnych, ale w dobie internetu, jako głównego źródła informacji i narzędzia oferującego szerokie spektrum możliwości reklamowych, spoty reklamowe można oglądać w formie reklamy m.in. przed, w trakcie filmów, zwłaszcza na portalach wyświetlających treści wideo takich jak najpopularniejszy serwis wideo – YouTube.

Krótki czas trwania spotów daje możliwość wyświetlenia maksymalnej ilości informacji w krótkim czasie tak, by widz nie zdążył się znudzić i wyłączyć pojawiającej się przed filmem reklamy.

Dodatkowo rozwój marketingu mobilnego sprawia, że ze spotami reklamowymi można docierać do odbiorcy praktycznie poprzez każde urządzenie mobilne z dostępem do internetu. Rosnąca liczba użytkowników smartfonów, tabletów sprawia, że spoty reklamowe w swojej krótkiej formie mogą stanowić doskonałe narzędzie marketingowe dla marek.

Onoffmedia realizuje spoty reklamowe w formie kompleksowej usługi, obejmującej doradztwo, kreację, produkcję i postprodukcję. Naszą współpracę z klientem zaczynamy od określenia jego wymagań – grupy docelowej do której ma trafić film, tzw. key messages czyli głównego przekazu, który ma płynąć z filmu do odbiorcy, czy kanałów dystrybucji. Tworzymy pomysły w oparciu o potrzeby i możliwości naszych klientów.

Łódź to lokalizacja naszego studia filmowego, ale działamy na terenie całej Polski i Europy.

Skontaktuj się z nami!