Onoffmedia przez lata swojej działalności poszerzyło zakres oferowanych usług. Tworzymy i prezentujemy obrazy wykorzystując nie tylko oko kamery, ale również aparatu. Dzisiejsza fotografia to bogaty wachlarz produktów: od fotografii reklamowej, produktowej skupionej na prezentacji konkretnych produktów, ich zalet, korzyści, przez fotografię reportażową, która pozwala zamrozić niezapomniane chwile w formie zdjęcia, po fotografię biznesową, gdzie dobre, profesjonalne zdjęcie kadry menedżerskiej czy pracowników buduje wizerunek firmy i jej przedstawicieli, zwiększając jednocześnie wiarygodność ekspertów, a tym samym przedsiębiorstwa.

O ile fotografia reklamowa z założenia ma być idealna, kusząca, przemawiać do odbiorcy, zachęcać, by kupił dany produkt, o tyle biznesowa fotografia portretowa spełnia nieco inną rolę – promuje firmy poprzez konkretne osoby, które stają się twarzami firmy, jej ekspertami. Ich zdjęcia pojawiają się w mediach przy okazji wywiadów, komentarzy, artykułów. Firma nie tylko kojarzy się z produktem czy usługą, ale otrzymuje ludzką twarz za sprawą np. prezesa, rzecznika, eksperta w danej dziedzinie. To jak zostanie pokazany na zdjęciu ma znaczenie dla jego wizerunku, ale również sposobu, w jaki będzie postrzegana jego firma. Dlatego tak ważne jest przygotowanie odpowiedniego zdjęcia, we właściwym miejscu i stroju, które będą współgrały, z funkcją, jaką dana osoba pełni, ale także z samą marką, którą reprezentuje. Odpowiednie oświetlenie, właściwie dobrane kadry pozwolą zaprezentować przedstawiciela firmy w profesjonalny sposób, który będzie przede wszystkim podkreślał jego wiarygodność, budził zaufanie.

Onoffmedia odpowiadając na potrzeby rynku realizuje sesje fotograficzne, zarówno na miejscu, jak i w plenerze, czy u klienta. Nasze, położone niedaleko centrum Łodzi, studio fotograficzno-filmowe posiada powierzchnię 50 mkw. Dysponujemy białą cykloramę o wymiarach 2,5 x 4,5 m, która umożliwia maksymalne odejście od tła na 6,5 m.

Skontaktuj się z nami!