Kategoria: Realizacje wielokamerowe/Transmisje Live HD

Podczas Finału 13. Wędrownego Festiwalu „Kolory Polski” w Bełchatowie, mieliśmy okazję przygotować realizację wielokamerową koncertu z udziałem filharmoników łódzkich, którzy wykonali specjalnie na tę okazję skomponowany przez Stanisława Syrewicza utwór „Transformacje”. Wykonaniu towarzyszyły, przygotowane przez Onoffmedia wizualizacje, nawiązujące do pracy kopalni i elektrowni w Bełchatowie. Koncert obejrzało ok. 2000 osób.

Wykonujemy realizacje wielokamerowe i transmisje live hd koncertów, festiwali, kongresów, konferencji, wydarzeń sportowych.

Transmisje live, czyli transmisje na żywo to usługa umożliwiająca przesył w czasie rzeczywistym sygnału audio-wideo. Oprócz wielokamerowej realizacji oferujemy naszym klientom transmisje live hd w jakości do 10 Mbps niezależnie od szybkości zastanego łącza, ponieważ uruchamiamy nasze własne. Transmisja na żywo jest dostępna na wszelkich urządzeniach mobilnych, prowadzimy statystyki oglądalności, widzowie mogą dowolnie cofać i przewijać transmisje na zasadzie DVR (zatrzymaj, cofnij, przewiń)