Realizacje wielokamerowe stanowią nie lada przedsięwzięcie produkcyjne, w którym istotna jest niezawodność sprzętu, ale przede wszystkim profesjonalizm i doświadczenie członków całej ekipy. Relacje wielokamerowe są wykorzystywane podczas wydarzeń sportowych, kulturalnych, biznesowych, transmitowane w telewizji czy w internecie.W zależności od liczby kamer, ich rozstawienia obraz jest bardziej lub mniej urozmaicony. Realizacje wielokamerowe wymagają profesjonalnego sprzętu – nie tylko kamer, ale np. kranów kamerowych umożliwiających swobodne operowanie głowicą, do której przymocowana jest kamera, na wysokości dającej różne perspektywy, czy jazd kamerowych.

Podczas realizacji wykorzystywany jest również wóz transmisyjny czyli centrum dowodzenia całego przedsięwzięcia, gdzie znajduje się reżyserka i miksery audio i wideo. Realizator wybiera spośród obrazu ze wszystkich kamer ten, który pojawi się na ekranie głównym oglądanym przez widzów.
W naszej ofercie znajdują się zarówno transmisje live HD, które można oglądać w internecie, na urządzeniach mobilnych, przewijać, pauzować, jak również transmisje na żywo pokazywane na telebimach czy transmitowane do studia telewizyjnego.

W dobie internetu coraz większą popularnością cieszą się właśnie transmisje Live HD, które dają możliwość dotarcia do nieograniczonej ilości osób, dzięki bardzo wydajnym i niezawodnym pasmom internetowym. To wygoda dla użytkowników internetu zainteresowanych danym wydarzeniem, oszczędność dla Klientów oraz nieograniczony zasięg dotarcia z wydarzeniem, zwłaszcza w mediach społecznościowych.

Materiał z realizacji wielokamerowych może być wykorzystywany przez Klientów w formie wydawnictwa DVD. Można z niego także stworzyć relację z eventu, która będzie spełniać rolę promocyjną pokazując skrót z wydarzenia.